Polska wersja English version Deutsch
| Newsletter | Serwisy tematyczne | Samorzad | Zwiedzic | Studiowac | Inwestowac | Mieszkac
 


Aktualności

 

Nowy sklep, lepsza droga


[12.06.2013]

 news Most zbiera kolejne laury

Gmina Miasta Toruń otrzymała wyróżnienie w konkursie „Osiągnięcia w technice i ochronie środowiska” za realizację inwestycji „Budowa mostu drogowego w Toruniu wraz z drogami dojazdowymi”.
news Uwaga silna mgła

Toruńskie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed silną mgłą, która wystąpi na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego czwartku 30 października od godz. 20.00 w do piątku 31 października do godz. 9:00.
news Młyn i teatr grają razem

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy i Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny podpisały porozumienie o współpracy. Pierwsze efekty zobaczymy i usłyszymy już 7 listopada podczas pierwszego w historii nocnego zwiedzania Młyna Wiedzy dla dorosłych.
news Toruńska hala z Laurem Królowej Sportu

Kolejna nagroda dla toruńskiej hali widowiskowo-sportowej: Laur Królowej Sportu za inwestycję roku od PZLA.
news Wały otwarte – zmiany w komunikacji

W związku z dopuszczeniem do ruchu ul. Wały gen. Sikorskiego od czwartku 30 października 2014 r. od godziny 13.30 inaczej będzie kursowała komunikacja miejska.
news Prace na Grunwaldzkiej

Roboty kanalizacyjne, układanie chodnika, profilowanie podłoża pod przyszłą jezdnię – trwa przebudowa ul. Grunwaldzkiej.
news Toruńskie marki polskiej gospodarki

Trzy firmy z Torunia - Krajowa Spółka Cukrowa, Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych oraz Apator - otrzymały nagrody "Marka Polskiej Gospodarki".
news Halloween w strasznym młynie

Mroczna zagadka kryminalna, tajemnice laboratorium kryminalistycznego, profilowanie przestępcy na podstawie zdjęć, specjalne halloweenowe pokazy i doświadczenia naukowe, a do tego konkurs na najlepsze przebranie – takie atrakcje przygotowało Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy z okazji Halloween.
news Marek Czarnecki z Master Photography Awards 2014

Torunianin Marek Czarnecki został zwycięzcą Master Photography Awards 2014.
news Hubert Ptaszek w Hiszpanii

Hubert Ptaszek ukończył kolejną rundę rajdowych mistrzostw świata.
news Mistrzostwa w hokeju na trawie w Toruniu

16-18 stycznia 2015 roku w hali sportowo-widowiskowej w Toruniu odbędą się Halowe Młodzieżowe Mistrzostwa Europy mężczyzn w hokeju na trawie.
news W sam raz na starówkę

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Toruniu kupiło nowy pojazd. Śmieciarka będzie przeznaczona do opróżniania koszy na starówce.
news Sprawni i zdrowi

Trwa kampania „Październik 2014 – Zdrowiu TAK Uzależnieniom NIE". 28 października w Zespole Szkół nr 6 w Toruniu odbyło się wyjątkowe wydarzenie – XIII Turniej Szkół Specjalnych „Sprawni i zdrowi”.
news Wały w ruchu

Od czwartku 30 października 2014 r. zmieni się organizacja ruchu w rejonie wałów gen. Sikorskiego. Po remoncie ulica zostanie udostępniona do ruchu.
news Wały w ruchu

Od czwartku 30 października 2014 r. zmieni się organizacja ruchu w rejonie wałów gen. Sikorskiego. Po remoncie ulica zostanie udostępniona do ruchu.