Targi Motoryzacyjne "Moto-Tor"

Targi motoryzacyjne to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą producentów i dystrybutorów samochodów osobowych, dostawczych, motocykli czy skuterów. To także miejsce, w którym można zdobyć informacje na temat oferty ubezpieczeniowej, kredytowej oraz szkoleniowej dla kierowców.

Jarmark Bożonarodzeniowy

Przedświąteczna impreza skupiająca kupców posiadających w swej ofercie wyroby rękodzieła ludowego i artystycznego. Preferowanym asortymentem są art. świąteczne, stroiki, ozdoby choinkowe, pamiątki, wyroby ceramiczne, wikliniarskie, biżuteria, minerały, choinki oraz akcesoria do ich upiększania i montażu.

Targi Konserwacje

Targowy duet Konserwacje / Kościoły to najważniejsze tego typu wydarzenie w Polsce, jedyne specjalistyczne targi dla branży związanej z ochroną i konserwacją zabytków, a także zajmujące się wyposażeniem obiektów sakralnych. Pierwsze z nich odbędą się już po raz siedemnasty, drugie po raz dziewiąty. Równolegle z targami odbędzie się XV edycja Forum Konserwatorów Zabytków.

Targi Dzień Akademii Piękności

Dzień Akademii Piękności to impreza uzupełniająca odbywające się w tym samym terminie w Centrum Targowym Park Targi Ślubne. W ramach obu wystaw wystawcy prezentują towary oraz usługi ułatwiające dbałość o atrakcyjny wygląd i wspaniałą sylwetkę, czyli kompleksową ofertę pielęgnacji urody poprzez: zabiegi kosmetyczne, trendy we fryzjerstwie, makijażu i stylizacji paznokci, współpracę z różnymi specjalistami.

Targi Ślubne

Najnowsza moda ślubna, nowe trendy w wizażu, biżuterii ślubnej i zaręczynowej oraz propozycje dekoracji sal, kościołów i samochodów - to wszystko można zobaczyć podczas Targów Ślubnych, które odbywają się równolegle z Dniem Akademii Piękności. To doskonała okazja dla tych, którzy planują ślub i wesele.

Jarmark Katarzyński

Jarmark Katarzyński to tradycyjna impreza targowa przeznaczona dla twórców ludowych i rękodzieła artystycznego, kupców posiadających w swej ofercie handlowej wyroby związane z kulturą ludową, a także biżuterię, galanterię skórzaną, ceramikę, szkło artystyczne, wyroby z drewna, kamienia, pamiątki, wyroby z mosiądzu, wikliny, artykuły spożywcze. Odbywa się w ścisłym centrum Torunia - na Rynku Nowomiejskim, drugim co do znaczenia placu toruńskiej starówki.

Targi Dziecięcy Świat

Targi "Dziecięcy Świat" to centralny punkt spotkań dzieci, rodziców, firm dostarczających im profesjonalne produkty, a także specjalistów i opiekunów z toruńskich żłobków, przedszkoli, poradni i instytucji wychowawczych. Jest to jedyna tego typu impreza targowa w naszym regionie i doskonała okazja do zapoznania się z różnorodną ofertą dla dzieci przed zbliżającym się Dniem Dziecka.